| Anonimescovici a întrebat:

Daca fac abdomene, slabesc si la picioare sau doar imi tonifiez muschii abdominali. (nu vreau sa slabesc in zona picioarelor, ci as vrea 'patratele'laughing )

Răspuns Câştigător
| sheishappy a răspuns:

Stai linistit/a. happy Abdomenele te ajuta foarte mult in tonifierea muschiilor abdominali fara a 'baga in seama' foarte mult nivelul picioarelor.
O zi buna.
Funda? happy

1 răspuns:
| Maria_Ciocan_1973 a răspuns:

Evident ca doar muschii abdominali. Adica atunci cand faci abdomene, tu iti soliciti doar muschii abdominali, nu si picioarele. De acolo si denumirea de "abdomene"-de la abdomen.