| Iulian09 a întrebat:

Daca fac abdomene timp de o luna se va observa? mai multe tipuri de abdomene si nu-s gras am putina burta

8 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Bre, pentru un abdomen plat nu-s de ajung doar stimularile muschilor abdominali, pentru ca grasimea e inca prezenta. Alearga si iar alearga pana dai surplusul jos.

| alexTT a răspuns:

Daca faci in fiecare zi exercitiile astea pentru abdomen http://www.youtube.com/watch?v=9XTc4s6Nf8c se va observa. Dar trebuie sa faci exact si in acelasi timp cu cel din clip timp de 10 min pe zi.

| Cosmin86 a răspuns:

Sa nu faci zilnic, o sa te supra-antrenezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In mod sigur! Nu neaparat sa slabesti cat sa-ti tonifici muschii abdominali si sa-ti remodelezi corpul!

Răspuns utilizator avertizat
| Kosner a răspuns:

Depinde cate faci pe zi:
daca faci 100 pe zi : DA
daca faci 50 pe zi big grina (numai sa mai introduci si in alte zile 100, nu numai 50)
daca faci mai putin de 50 : S-ar putea dar nu foarte mult
daca faci mai putin de 40 : Mdea... Nu prea... Dar vei da "putina burta" pe care o ai laughing
daca faci mai putin de 30 : nu

Funda?

| srG24 a răspuns:

Daca faci abdomene nu fa seara de seara fa maxim de 3 seri pe saptamana pentru ca muschiu are nevoie de odihna ca sa creasca intr-o luna nu prea o sa se observe dar in timp o sa faci patratele daca ai burtica incearca sa lucrezi toti muschi abdominali gen trebuie sa faci Abdomene simple, abdomene pentru muschii oblici si ridicari de picioare daca faci asta de 3 ori pe saptamana o sa se simta si sa stii ca abdomenu se defineste cel mai bine atunci cand alergi fa o incercare alearga 100m si tine mana pe abdomen sa vezi k muschiul se incrodeaza la fiecare pas pe care il faci. sper ca te-am ajutat

| Mas1 a răspuns:

Da se va vedea, dar sa mananci si sanatos si sa faci si alte tipuri de exercitii.De exemplu si daca faci alergare o sa te ajute la abdomen big grin si daca faci tractiuni si simti ca esti incordat la abdomen e bine.