| Adyy5 a întrebat:

Daca fac alergare pe loc in casa ma ajuta la slabit?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Alergarea pe loc o sa te tina 5 minute maxim... vrei sa faci miscare iesi afara si alearga

| peperonies a răspuns:

Daca vrei sa slabesti nu mai bea altceva in afara de apa si nu mai manca nimic facut cu zahar, faina, orez sau cartofi. poti sa alergi maratoane fara sa slabesti daca ai o alimentatie proasta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice tip de miscare ajuta.
incearca sa respecti cele 3 mese si sa nu mai iei alte gustari intre ele.

| nugasescusernameliber a răspuns:

In 5 minute te vei plictisi, si este mult prea putin. Incearca programe de cardio de pe internet, sunt miscari mai ample si variate, incepe cu 15-20 minute si mareste pe masura ce-ti creste rezistenta fizica.