| xXx4N0N1M0U5xXx a întrebat:

Dacă fac câte 100 de abdomene zi de zi pot face pătrățele? Dacă da, în cât timp? Nu am burtă sau ceva, am 65 kg la 180 cm deci pot spune că am suficiente kilograme pentru înălțimea mea, nu e asta o problema.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu!
Patretele se fac cu multa munca fizica si 100 de abdomene sunt nimic.

| sierra1 a răspuns:

Ooo, da! Doar să le faci zilnic cam... un an, non-stop

| Cosmin86 a răspuns:

Ce prostie de antrenament laughing

| pisicutadiscordmiaumiau a răspuns:

Pai trebuie sa fii într un deficit caloric și sa consumi multă proteina

asa dacă faci doar abdomene sa stii ca nu prea ajuta maximum se vede dacă ești schilod