| 24082000 a întrebat:

Daca fac cate 20 de genuflexiuni pe zi ce se intampla? Slabesc?

Răspuns Câştigător
| Anna2703 a răspuns:

Slabesti doar daca pe langa genuflexiunile alea(care trebuie facute in numar muult mai mare si in ritm rapid) mai adaugi si alte exercitii. altfel nu se intampla nimic deosebit, poate doar sa iti intaresti putin muschii

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Da..slabesti..in cativa ani asa.

| DrMundo a răspuns:

Nu se intampla nimic, in cel mai bun caz adaugi masa musculara daca le cresti numarul dar nu ai cum sa slabesti de la genoflexiuni (bineinteles daca mai adaugi la numarul ala de 20. sau faci 20 cu saritura cred)

| EdyakaSmoke a răspuns:

Nu este posibil sa slabesti usor doar facand un singur exercitiu! Slabesti, insa intr-un ritm foarte lent! Ca sa poti slabi intr-un mod adecvat ai nevoie de un plan alimentar adica o dieta si de efort fizic!
Sper ca te-am ajutat! Bafta!

| sasha898 a răspuns:

Desigurca nu, Ca sa slabesti trebuie sa fii in deficit caloric si sa faci cardio zilnic, decit sa faci genoflexiunile alea fara rost, mai bine alergi dimineata si seara cel putin 30 min.

| 24082000 explică:

Esti prost/proasta! laughing :@