| Catalinlupu23 a întrebat:

Daca fac cate 60 abdomene dimineata sau seara intr-o luna cat pot sa slabesc?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cele 60 de abdomene sunt pentru intretinere, ca sa slabesti si sa-ti scada grasimea de pe burta, trebuie sa faci minim 150-200 pe zi, timp de 3-6 luni.

| alina2k18 a răspuns:

Nimic. Abdomenele sunt pentru intretinerea muschilor abdominali, nu dai sunca jos cu abdomene laughing

| Catalinlupu23 explică (pentru alina2k18):

Si cum fac sa dau grasimile jos?

| alina2k18 a răspuns (pentru Catalinlupu23):

Mananci mai putin si reduci tot ce inseamna fainoase, prajeli, zahar.
Deci exclus snitele, chipsuri, biscuitei, cartofi prajiti.

| Apokales a răspuns:

Simplu, avand un deficit caloric, doar asa poti slabi.

| brokxy a răspuns:

Nu mai manca zahar deloc si paine.
Eu am slabit asa 3 kilograme intr-o luna si toti s-au mirat cum am slabit. Este foarte greu sa te lasi de dulce stiu ca si eu m-am apucat iar lol laughing
Dar daca tot iti plac dulciurile. poti din cand in cand (DAR NU CIOCOLATA) Altceva dulce. Si nu sucuri carbogazoase.
Eu fara paine deloc am slabit foarte mult si am mancat complet normal (doar ca fara paine)

| andreiandu211 a răspuns:

Salut, sunt antrenor personal online, daca vrei te pot ajuta cu sfaturi, programe nutritionale si antrenamente, andreiandu211 pe Instagram.