| iseenochanges a întrebat:

Daca fac programul 8 min abs in fiecare seara si am putina grasime pe abdomen o sa se cunoasca muschii abdominali, sau trebuie sa tin un regim separat sa scap de grasimea de pe burta?

7 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Tu te-ai uitat la descriere programului, ca se face o data la 2 zile?

In momentul in care lucrezi un muschi zilnic, o sa ai progrese MAI LENTE, nu mai rapide.

Invata sa te antrenezi, termina cu aberatii de copil mic "in fiecare seara"

| moneantonella a răspuns:

Scapi de grasimea de pe burta cu abdomene o jumatate de ora in fiecar zi! funda?

| Cosmin86 a răspuns (pentru moneantonella):

De cand naiba abdomenele te ajuta sa scapi de grasime?

alt copil mic

| LuCyAn23 a răspuns:

Salut! Si eu fac acest porgram de ceva timp sunt de mult la level 3 fac si lasa! Daca ai grasime pe abdomen trebuie neaparat sa nu mananci grasimi, sa bei multa apa si sa si alergi daca se poate in fiecare zi cate 20 min... si in timp cu vointa o sa se vada si rezultatewinking! Succes! Si tine minte 30 % e alimentatie si 70% antrenament!

Răspuns utilizator avertizat
| LuCyAn23 a răspuns (pentru iseenochanges):

Da!

| LuCyAn23 a răspuns:

Salut! Trebuie in primul rand sa manaci sanatos si fara grasimi si sa bei multa apa. Si eu fac acest program de ceva timp am ajuns la lvl 3 in fine... Daca vrei sa ai rezultate fizibile trebuie sa alergi si ce ti'am spus mai sus alimentatie fara grasimi si cu vointa o sa se cunoasca si rezultatele. Daca poti sa alergi 20 de min in fiecare zi e perfecti + acest program. Succes! Si tine minte 30% e antrenament si 70% alimentatie!