| Gorkrem a întrebat:

Daca fac sala la 13 ani are ceva?
Am 1.75 / 60 KG
Ce Exerciții pot face pentru BRAT si abdomen?
Pentru acasa, asa renumitele " patratele " pot lucra?
Daca fac 800 abdomene pe zi o sa vad rezultate?
Funda

4 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

La varsta aia du-te in parc cu prietenii si joaca-te. Aia nu e varsta pentru muschi. Nu ai destul testosteron sa pui muschi

| DavidTTwowTT a răspuns:

Eu in clasa a 6-a faceam 600 abdomene pe zi si se vad patratelele. Sala nu face pentru ca-i stupid si sunt anumite exercitii care stopeaza cresterea. Tu esti mai slab cu 5 KG fata de o greutate ideala pentru inaltimea ta. In concluzie zic ca ar trebui sa faci abdomene pentru patratele.

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru DavidTTwowTT):

Ma mir cum de nu esti deformat sau cocosat ...auzi 600 abdomene

| DavidTTwowTT a răspuns (pentru FatUglyVirgin):

Nu sunt abdomene complete laughing. Pur si simplu iti bagi picioarele sub un fotoliu, pat, pana la genunchi ( sa poti sa te sustii de ceva ) si faci abdomene, se fac mult mai usor. Si numarul de 600 nu este implinit deodata, 600 intr-o zi intreaga. Si da, am putin coloana deformata, dar nu din cauza abdomenelor ci din cauza scaunului tampit din fata pc-ului laughing