| bleakk a întrebat:

Daca fac sala si vreau sa pun neaparat masa,ce credeti sa ma mai duc la fotbal cu prietenii sa joc o ora-doua sau consum prea mult? Mentionez ca inca nu am masa,si poate de asta nu am pus, oi fi ars prea multe calorii

3 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Masa? Si scaune nu vrei? 1-2 zile din 7 daca joci fotbal nu are nimic in contra hipertrofiei cu 1 exceptie: tipul tau somatic. Daca esti slabanog prin genetic vei creste mai greu. Consumi prea mult? Mananca mai mult sa compensezi

| sonyc3l a răspuns:

Baga carbohidrati

| Hebe_Tony_1997 a răspuns:

Just lift.