| Ingognito a întrebat:

Daca faci 100 de flotari intr-o zi una dupa alta va avea acelasi efect ca 100 de flotari dar din 10 in 10 pauza de o ora intr-o zi?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cu cat pui efort mai mare dintr-o serie, cu atat efectul este mai puternic.
Evident, se ajunge treptat la 100 flotari dintr-o serie, dar trebuie si continuat zilnic pentru a te mentine si stabiliza efectele.

| sierra1 a răspuns:

Febra musculară sigur nu va fi aceeași!

| Cosmin86 a răspuns:

Ce efect? Sper ca nu vrei sa pui muschi cu flotari...

| Sn4k3 a răspuns:

Daca poti face 100 direct, n-are rost sa faci in serii. Seriile sunt cand vrei sa faci mai multe decat ai putea sa faci intr-una. Deci n-are acelasi efect pentru ca n-ai depune mai deloc efort.

| siriusblack98 a răspuns:

Nu,nu va avea acelasi efect. Efortul o sa fie mult mai mic daca le faci pe serii.Muschii vor fi mult mai putin solicitati.

| eusuntdenis a răspuns:

E mai bine sa faci 100 fara pauza daca poti decat sa faci in reprize. Daca rezisti la 100 poti sa faci asa.