| Gimmy97 a întrebat:

Daca faci streching devii mai flexibil? si daca Da, in cate luni se vad rezultatele?

3 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Cu cat esti mai batran cu atat se vad rezultatele mai greu. flexibilitatea se reduce considerabil in timp. un spagat cand esti mic il faci in cateva luni, poate un an. cand esti adult 3-4-5.

| aj3k16lm a răspuns:

Rezultatele depind de la caz la caz, in functie de varsta si fizic. De flexibilitatea deja detinuta, si de tipul de exercitii pe care ai sa le practici daca doresti sa ti-o imbunatatesti, plus intensitate.