| AlexSkillz19 a întrebat:

Daca iau gigant pro mass timp de o luna si fac exercitii zilnic, cat as putea creste in brat?

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

1. De ce "zilnic", muschii se dezvolta in zilele de pauza. In sportul asta mai des NU inseamna mai bine.

zilnic = cel mai PROST antrenament posibil

2. Cu un amarat de gigant pro mass vrei sa pui muschi? Cate fripturi mananci pe zi?

3. Fa 1 an sau 2 si apoi masoara bratele. Intr-o luna nici nu inveti sa te antrenezi corect (dureaza cam 6 luni doar sa inveti sa te antrenezi si sa te alimentezi cat de cat).