| kicsihari23 a întrebat:

Daca ma apuc sa fac sala de 3 ori pe saptamana timp de 5 luni o sa ma opresc din crestere? am 16 ani, 1.73 inaltime. Vreau raspunsuri doar de la cunoscatori.

4 răspunsuri:
| heLLbound a răspuns:

Nu, normal ca nu. Exercitiile pentru coloana, cu greutati mari, acelea opresc din cate stiu eu. In rest o sa iti dezvolti masa musculara si organismul tau o sa se dezvolte normal.
Salut

| claudiucop a răspuns:

Doar sa nu faci genofleziuni ca esti in per de crestere,. in rest baga mare. alearga banda flexii impins tot. baga mare. www.vand-steroizi.com

| tyger a răspuns:

Din contra, o sa te dezvolti. Iti recomand un singur lucru, nu ridica greutati deasupra capului, daca lucrezi din picioare.

| bloodxplodeeee a răspuns:

Normal ca vei avea
da numai asculta un singur lucru nu te duce
la sala si mergi pe la toate apratele fluturind
crezind ca ei lasa ca mai am niste antrenamente o sa fac la alea
maxima concentrare cind faci exercitiile
respiratia corecta tot ajuta foooooarte mult
fa-ti un program si creste la fiecare 2 3 saptamini
cite un kilogram la fiecare exercitiu nu lasa
da fa acum du-te la sala acum 16 ani sunt perfecti
foc la ghete!
eu ma duc la sala de la 14 ani!