| leydiiix a întrebat:

Daca ma duc la sala si alerg, o sa am muschi? sau slabesc?

Răspuns Câştigător
| MrKez a răspuns:

Daca doar alergi, slabesti, dar daca te duci la sala si dai la fiare. Poti sa faci ceva muschi. Dar lasa ca asta e bine. Daca crezi ca ai nevoie sa slabesti, trebuie sa slabesti neaparat si apoi sa face muschi.

4 răspunsuri:
| Lɑяisɑ a răspuns:

Slăbeşti happy.

| Cosmin86 a răspuns:

Nu prea poti slabi si pune muschi in acelasi timp, alergatul e un exercitiu de tip cardio, pentru slabit

| xBya a răspuns:

Arzi caloriile si iti dezvolti si musculatura, depinde cum si cat alergi.

| InViataReala a răspuns:

O sa iti slabeasca muschilaughinglaughinglaughinghappylaughing