| Robertkickbox a întrebat:

Dacă proteza de box pentru dinți a fost făcută prost adică nu am modelat-o cum trebuie pe dinți, pot sa o mai fac odata sau trebuie sa cumpăr alta?

1 răspuns:
| MarianCioaca4285 a răspuns:

Vand adidasiii de gamin in colaborare cu xpon si cu megamall.Sunt noi in conditie 6/10.Nu au cutie dar pot sa ii pun in cutia lor daca doriti.30 de lei doar pentru dumneavoastra.Negociabil pana la 50 de RON.RON= ROmanian New leu,
pe când ROL= ROmanian Leu. De aici provin denumirile, dacă asta vroiai să ştii.