| OnlyDga a întrebat:

Daca pun la pariuri 1 si de exemplu joaca steaua-dinamo si eu am pus 1 pe steaua dar da gol in cele doua reprize extra si castiga se mai pune sau am pierdut biletul?

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Ai pierdut biletul daca se intampla asta. Conteaza rezultatul final, in cazul ala, X, adica egal. Vezi ca sunt optiuni la agentii care au in vedere si cele doua reprize extra. Ceva in genul: "Cine merge mai departe". E cota mai mica, dar e mai sigur.

| BJK1903 a răspuns:

Daca ai pus 1 ca castiga Steaua ti-a iesit biletul. Conteaza la final de partida sa castige Steaua, nu conteaza cu cat si cum marcheaza.