| anonim_4396 a întrebat:

Daca Real Madrid l-ar vinde pe Benzema, ce atacant bun ati aduce voi si de ce? ( in afara de Ronaldo )

1 răspuns:
| Drimmero a răspuns:

Real fara Ronaldo nu poate emite pretentii la trofee.
Sunt atatia care ar juca la nivel inalt la ei.

As oscila intre Mbappe si Sadio Mane, amandoi sunt atat de importanti pentru echipele lor.

De ce Mbappe? E singurul care are potential sa ii depaseasca pe Ronaldo si Messi,, un monstru al fotbalului actual.

De ce Mane? E rapid, are tehnica, are forta si baga piciorul la minge, e puternic si se bate cot la cot cu fundasii. Pentru un jucator de inaltimea lui e formidabil, castiga duelurile cu fundasi mai inalti si puternici, e unul din factorii pentru care Liverpool e regina Europei!