| hazza4ever a întrebat:

Daca tin dieta DASH, cate kg slabesc intr-o saptamana avand in vedere ca fac kangoo jumps, indoorwaliking si rebound paralel?

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Mai bine te gandesti cu cate kg te ingrasi la loc cand termini dieta happy

termina cu dietele, la cat sport faci e suficient sa mananci sanatos ( carne, peste, lactate, nuci, legume, fructe ) de 4-5 ori pe zi ( putin si des ) si o sa dai jos ca lumea.

Eu asa am dat jos 18 kg, fara diete retadate de 1-2-3 saptamani

| bestones a răspuns:

Pai depinde si de organism.Dar daca ai slabi normal ar fi cam de la 5 la 6 kg
Funda?