| Yonu2mix a întrebat:

Daca trag de fiare si fac laba de 4 ori pe saptamana cresc mai greu muschi si slabesc?

7 răspunsuri:
| Eduard a răspuns:

Musturbarea e cea mai mare vrajeala. Vrei sala lasa laba. Ia suplimente, baga tare in alimentatie si nu te mai gandi la sex.
Acum serios, depinde de corpul tau si de cum te hranesti, antrenezi si odihnesti de ce rezultate vei avea. Am auzit si eu ca bodybuilderii fac sex o data pe luna ca altfel nu mai au avant :p.
Da, cresti mai greu in muschi din cauza ca arunci, vitamine si minerale si hormoni in general afara din sistem si ele trebuie inlocuite cumva.

| push2gl a răspuns:

Mai bine trage de fiare si fa-ti o prietena

| PetreConstanta a răspuns:

Daca faci laba de 4 ori este ffff bine In timp ai sa ramai cu un mugur de bambus Pe urma o sa tragi de ea de 100 de ori si tot nimic o sa ai in chiloti Nu mai ai la ce sa slabesti oricum creie r nu ai Dar sa faci asta ai sa cresti in prostie Asa ca laba sanatoasa

| mata22 a răspuns:

Depinde cu ce tragi de fiare de 4 ori pe saptamana e acceptabil

| EfraimAshdothabediahKochBar a răspuns:

Nu-i asa ca e minunat acest utilizator. Diversitatea umana a mai castigat un exponent de marca...Sunteti atat de multi incat a-ti reusit sa faceti dintr-o exceptie regula...sunt atat de multi limitati,cu capacitati intelectuale reduse incat prostia lor te lasa rece iar acceptia anormalului si a penibilului si-a reconfigurat limitele in sensul unei expansiuni fara precedent,care in urma cu putin timp era de neprevazut! Faptul ca multi iti raspund la intrebari e regretabil,chiar si eu ma includ,dar totusi, cineva trebuia sa o spuna:p--ti da multi, dom`le!

| whatevernvm a răspuns:

Puteai scrie doar prima parte...muschii se dezvolta mai uniform si nu, nu slabesti.

| bloodbaa a răspuns:

Frate. daca vrei muschi si sa slabesti. lasa laba. sau daca chiar esti disperat baga 1 pe saptamana... dar oricum iti propun sala macar de 3 ori pe saptamana si alergat macar in fiecare sambata vreo 3 km. o sa dea rezultate mari chiar din prima luna.