| costinvlad490 a întrebat:

Dacă vreau sa ajung fotbalist la o echipa din liga 1, si nu am fost la nicio echipa, am șanse? Am 19 ani, 1, 86m și în jur de 70KG. Mersi, fundă.

5 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

Exclus sa ajungi in liga1, fara o baza clara un minim de cunostinte fotbalistice nu o sa joci nici in liga a 4-a. iar la 19 esti foarte in varsta sa te apuci de fotbal.
singura cale este sa dai bani cred ca daca te duci la negoita si ii dai 5mil de euro ca sa te bage in echipa o face lejer fara probleme

Răspuns utilizator avertizat
| Atotstiutorul a răspuns (pentru costinvlad490):

Atunci ce mai intrebi? daca tu crezi ca ai sanse? eu doar ti-am raspuns la intrebare!

Răspuns utilizator avertizat
| sierra1 a răspuns:

Doar o minune ar face, Costi mamă, să ajungi in liga aia.