| anonim_4396 a întrebat:

Dacă vreau sa iau arginina dar este de 360mg ar trebui sa iau 2 pastile la o înghițitura? Adica o sa fid Mai puternic efectul?

2 răspunsuri:
| InteractiV a răspuns:

Efectul nu consta in cantitate, din contra, risti sa starnesti alte probleme de ordin medical. Rezuma-te la o pastila sau mai mereu la cat ti-a fost prescris de catre medic. Nu mari doza, crezand ca va avea un efect mai mare, gresit. Efectul este acelasi, doar ca urmarile pot fi diferite daca maresti cantitatea.

| cristiww a răspuns:

360mg este fix nimic...2-3grame (3000mg) ar fi o doza decenta de la care sa simti ceva ceva