| Polinco a întrebat:

Daca vrei sa intri in cartea recordurilor trebuie sa dai bani? Si primesti bani daca reusesti sa intri?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Primesti o diploma de merit, in care se mentioneaza ca ai batut recordul mondial la ceva.
De costat te costa sa dai o masa festiva comisiei si familiei /prietenilor.

| Violleta2022 a răspuns:

Ca sa intrii in cartea recordurilor trebuie sa depasesti un record deja existent acolo, in prezenta unei comisii de la "cartea recordurilor" si a altori martori vizuali.
Nu, nu platesti nimic pentru inscrierea, dar nici nu primesti nimic, ca premiu.

| nugasescusernameliber a răspuns:

Dupa cum ii spune si numele, sa fi mentionat in acea carte trebuie sa depasesti un record. Daca primesti bani dupa, depinde de record, daca te remarca cineva, te va sponzoriza pe viitor sau se va investi in tine.

| ovidiu123432 a răspuns:

Probabil vei primi cativa bani dar nu trebuie sa dai bani pentru a intra in cartea recordurilor.

| Tomitza38 a răspuns:

Nici una nici alta. Nimeni nu o sa iti dea bani