| alexx102428 a întrebat:

Dan Petrescu este de departe cel mai bun antrenor din liga 1 in acest moment? Si credeti ca CFR CLUJ o sa castige campionatul anul acesta in liga 1?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Anul asta nu castiga nici o echipa camiponatul doar la primavara poate castiga, iar despre antenor nu ala joaca fotbal si asa fotbalul din Romania e cel mai jenant fotbal din lume, ce importanta cine va castiga un campionat de liga a 7 ea din Spania

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Bravo,, fratioare, hai ca n-ai gandit-o rau, doar masochistii isi pierd vremea cu liga lui peste prajit.

Răspuns utilizator avertizat
| Blastphemy a răspuns:

Clar. Eram sigur c-o să ia campionatul odată cu venirea lui Petrescu. Nici nu mă aștept la altceva.

| RzV28 a răspuns:

Cred ca ai uitat de Hagi, nu uita ce a facut anul trecut cu o echipa de tineri crescuti de el si acolo putem vorbi despre un antrenor pentru ca el s-a ocupat de ei de mici si i-a facut mari, asta inseamna sa fii antrenor sa poti creste un jucator de mic, asta e rolul antrenorului, sa antreneze jucatorii sa devina buni. Petrescu acum la Cluj a transferat tot ce a vrut si trebuie cu ei din primul an sa ia si titlul ceea ce va fi destul de greu, nu conteaza cine e antrenor, conteaza si ce jucatori antrenezi. Crezi ca daca vine Mourinho la Sepsi, de exemplu va lua titlu?

| askmefast a răspuns:

Daca vrei sa pui un pariu in legatura cu asta hai sa iti raspund:da si dahappy. Funda?

| MaoItsMe a răspuns:

Nu cred ca Dan Petrescu este cel mai bun antrenor din liga intai dar cat despre cfr nu prea are cum sa castige contra echipei lui Becali (Fcsb), data trecuta a castigat Viitorul ( Eu tin cu viitorul) pentru ca Hagi a fost mai destept si a facut o tactica mai buna dar acum Becali stie cum sa castige pentru ca si-a dat seama cat de bun e Hagi si cred ca FCSB o sa castige fiind cea mai buna echipa din liga intai, ce-i drept eu as fi vrut sa castige viitorul dar cine stie