| AliceAnnnnna a întrebat:

Dați-mi și mie niște idei de sporturi olimpice de care considerați ca merita sa va apucați. Îmi doresc sa ma apuc de un sport și sa îl performez, dar nu sporturi care nu se mai pot practica la vârsta aceasta.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Inotul

| dinaprilie a răspuns:

Ce sport practici acum?

| AnastasiaK a răspuns:

Kickbox. A devenit recent sport olimpic, deci dacă te apuci acum, poți fi printre primii care participă la un meci de kickbox în cadrul Jocurilor Olimpice.

P.S. C ultima parte glumesc, evident, n-o sa ajungi niciodată la înaltă performanță dacă te apuci de un sport cu mentalitatea asta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Ce varsta ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fitness

| 19flo79 a răspuns:

Cel mai la indemana si cel mai ieftin este sa alergi...

De la 50 m viteza pana la 42 km maraton happy

| Cristian29 a răspuns:

Nu prea sunt sporturi de care sa faci performanta la varsta asta.
Cel mai sigur as zice trainer/ antrenor fitness sau alergare /triatlon.
Daca nu ai facut sporturi pana acum, o sa ti i-a ceva timp, un an probabil ca sa intelegi baza