| Catalyn13Barcelona a întrebat:

Dati-mi si mie niste meciuri foarte sigure de bagat la pariuri care urmeaza sa se dispute saptamana viitoare. Din Romania, Anglia, Germania, Italia, Franta si Spania, Olanda, Belgia. Raspunsul care m-a ajutat sa castig la pariuri ii dau funda. Aaa si sa-mi dati si mie site-ul unde le-ati gasit daca puteti big grin. Nu uitati, FUNDA!

2 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Uite aici o strategie prin care castigi mereu http://easybeteasywin.blogspot.com

| AureStar a răspuns:

Spania le castiga pe toate