| AmazingONEx a întrebat:

Dați-mi vă rog câteva exemple de suplimente pentru o performanță sportivă mai bună, la ce mă refer:mai multă forță,viteză,masă musculară, mai multă energie etc

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Oxid nitric, recomand NO Explode de la BSN.

| LPCTSTR a răspuns:

Recomandat este un aport caloric mai crescut, impreuna cu mese variate.
Poti incerca spirulina(de preferat cu ulei de catina), este recomandata sportivilor. Mai poti incerca si suplimente alimentare de tipul complex de vitamine.

| Irinelp a răspuns:

Suplimentele nu folosesc cu adevarat, totul este in mintea ta, trebuie doar sa te concentezi si sa fii cu adevarat motivat.