| stirileTPU a întrebat:

Dau urgent funda Surorile Tomşa Amalia de 11 ani (cea mare) şi Tomşa Andra de 9 ani (cea mică), ele sunt la sportul pe nume conduintă, au câştigat medalii, la acest sport 2 surori = o echipa, cine spune cea mai bună părere despre ele primeşte fundă, şi să spuneți şi ce făceau ele in videoclip, că să dau funda! www.youtube.com/watch?v=O-elNDgjvFM

1 răspuns:
| Printesa10TM a răspuns:

Parerea mea despre ele este ca au o echipa foarte buna si e bine ca sunt surori(bine pentru echopa). Se antreneaza mult, iar munca lor e rasplatita.