| Vernusio a întrebat:

De ce abdomenele nu te slabesc? Sau o fac?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Tot nu ai inteles cum de fapt slabesti? ti-am explicat frumos,metabolismul tau are un necesar de calorii zilnice menite sa il tina in functie, cand mancam prea mult ne ingrasam e normal, cand mancam mai putin slabim, abdomenele doar coloana strica atat, cu cat bataile inimi sunt mai puternice cu atat slabesti mai mult, de asta daca bagi sprinturi de 5 minute pe zi se arde grasimea abdominala, in loc de abdomene mai bine bagi culturism esti barbat nu? comportatate ca un barbat

| Clorox a răspuns:

Cardio, nu abdomene. Abdomenele in mare parte intaresc si dezvolta masa musculara.

| peperonies a răspuns:

Pentru ca hormonul care reguleaza greutatea se numeste insulina si nu are nici o legatura cu abdomenele.

| AlexDFY a răspuns:

Abdomenele nu te ajuta la slabit, doar fac vizibil mai mult abdomenul. Vrei sa slabesti, atunci trebuie sa fii in deficit caloric, e atat de simplu.

Răspuns utilizator avertizat
| Charl a răspuns:

Conteaza si dieta

| AntiUrs a răspuns:

Probabil nu o fac. dacă zona afectata de grăsime nu e burta nu are rost sa faci abdomene...