| Aalexander a întrebat:

De ce consumarea unui singur fel de mancare nu e rational?
Daca, inainte de sala spre exemplu, mananc orez cu piept de pui. timp de o luna. ce corpul se obisnuieste cu proteina si carbo din orez si piept si n o mai absoarbe sau ce?

5 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Salut, poti sa incerci sa faci asta, nu ar trebui sa patesti mare lucru. Singura problema ar fi ca dupa o luna s-ar putea sa iti vina sa vomiti doar cand auzi ideea de pui cu orez.

Personal nu cred ca e sanatos, dar na. Masa ta, alegerea ta.

Răspuns utilizator avertizat
| SiLaS a răspuns:

Nu este adevarat ce spui tu, intotdeauna corpul va lua proteine sau carbo din orice aliment indiferent de cum iti obisnuiesti corpul, si de ce ai face lucrul asta, adica sa mananci doar un fel de mancare?