| Nausls a întrebat:

De ce s-a scumpit atat de mult pudra proteica din zer?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pentru ca toate s-au scumpit.

| RAY a răspuns:

Nu vezi ca cat costa zuzu 7 ron, jesus, un litru de lapte mai bun ajunge la 10 ron, avem mii de hectare unde e doar iarba, asa cere ue si asa facem, la fel si cu petrolul nu conteaza ca avem si noi, ai pretul de Germania unde nu exista petrol din resurce naturale, suntem pe piata mondiale, 2, 5 kg de cartofi 13 ron

| Brizbriz a răspuns:

?!?
nu s-a scumpit... NUMAI aia
TOATE s-au scumpit

in balarii, acum 2 ani dadeam 16 lei pe o conserva de ciorba de burta, acum sunt 25 da' lei crying

| SuperCoolDude a răspuns:

Pandemia, Razboiul si Inflatia au facut ca TOATE sa se scumpeasca.

Si din pacate, asa vor ramane.
Pe langa asta, s-a scumpit si pretul benzinei, de care este dependenta toata economia (pentru ca se transporta toate lucrurile pe baza benzinei).

Si din pacate, nu o sa scada, pentru ca asa sunt oamenii, egoisti.
Asa e facuta economia. Si o sa se devalorizeze banii prin inflatie pana cand nu o sa mai insemne nimic banii si se reseteaza iar 100.000 lei vechi in 10 ron si tot asa. Bogatii se imbogatesc, in timp ce muncitorii si saracii saracesc.

Daca vrei sa schimbi ceva, eu zic sa il gasesti pe Rockefeller, Rotschild si prietenii lui bancheri francmasoni si sa ii omori. Poate reusesti sa resetezi economia. Pentru ca daca nu o va face nimeni, cu totii vom muri de foame, vom fi inlocuiti de roboti industriali si va fi o planeta de oameni foarte bogati versuri niste sclavi muncitori. Gen Hunger Games.

Daca preocuparea ta e pudra proteica din zer, e naspa laughing
Omule, noi o sa pierdem valoarea banilor in timp din cauza inflatiei si tu te gandesti la zer? Rlly?

| StripperRaoul a răspuns:

Io am de aia whey standard gold la 2.272 kg 299 lei am dat pe ea 72 de portii