| Parlit a întrebat:

De ce toti cei ce practica calisyhenics sunt definiti?

Răspuns Câştigător
| Sportfreak a răspuns:

Pentru ca lucreaza cu corpul lor, nu cu greutati care maresc masa musculara, ei cand fac asta isi antreneaza muschii pe care i au deja si i definesc (cei mai multi sunt definiti pentru a au o dieta stricta)

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai uitat sa mentionezi CA CE sunt definiti?!

| Parlit explică:

Nici nu cred ca sti ce inseamna calisthenics, normal ca la corp doar nu la brat si atat

| Cosmin86 a răspuns (pentru Sportfreak):

Si cu greutati antrenezi TOT muschi pe care ii ai deja ( ca doar nu-ti cresc grupe noi de muschi ) laughing

Si da, totul tine de dieta la definire.