| tonic11 a întrebat:

De ce Triple H nu mai lupta de cand s-a luptat cu Undertaker la Wrestlemania 27?

7 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Si-a luat o pauza
am inteles ca o se revina la summerslam in august

| Dennys1521 a răspuns:

Decat youaly are dreptate
numai lupta
pentru ca banuiesc ca stii ca wrestlingul nu e real
si cei care se ocupa cu showrile
sau gandit
ca astea sa i-a o pauza
ca sa fie ceva fain la un anumit eveniment am inteles ca sumerslam
si la fiecare eveniment ppv
trebuie sa aiba ceva nou
uite de exemplu
criss jericho
e accindentat
o sa fie ceva nou la un anumit eveniment cand o sa revina
cand a fost triple h accidentat si a revenit
sau cand a fost cena
sau cand a fost edge
a fost acelasi lucru
sper ca te-am ajutat
numai bine~!

| shadovv a răspuns:

Nimeni nu sa luptat cu nimeni. Toti sunt actori. Wrestling e teatru iar tu esti papusa.

| Lummy a răspuns:

Ptr ca asa a fost clauza meciului. daca castiga Triple H, Undertaker nu mai acea acel palmares de 17-0; 18-0...era la 1, si daca castiga Taker, Triple H nu mai lupta niciodata.

| Myssteriusthanlife a răspuns:

Presupun ca a fost accidentat dar peste 3 saptaman i la noaptea campionilor se va cupta cu cm punk

| youaly a răspuns:

Pentru ca meci a fost destul de dur si sunt accidentati...dar in 2-3 luni o sa lupte iar

| rauzan94 a răspuns:

Nu mai joaca fiindca este batran are mai mult de 50 ani. Si poate nu mai vrea sa joace. si sati mai spun ceva si mie imi place triple-h dar ce fac acolo pe ring nu e ceva real!