| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

De ce U Cluj are galerie mult mai numeroasa și mai fanatica decât CFR CLUJ? Asta deși CFR CLUJ are mult mai multe performante?

4 răspunsuri:
| Werrich a răspuns:

Nu e vorba de performante, U Cluj are sustinatori nationalisti români, CFR Cluj e club de unguri sovini care vor autonomie.
In plus adevaratii suporteri sunt suporteri si la victorii si la infrangeri. Doar nu iti schimbi parintii daca te-au dezamagit.

| Florin9Florin9 a răspuns (pentru Werrich):

Exagerezi cu ungurii

| Werrich a răspuns (pentru Florin9Florin9):

Sunt sustinatori ai lui Viktor Orban si vor vota la referendumul din Ungaria.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Fanaticii" raman alaturi de echipa si la bine si la greu, nu schimbi echipa doar pentru ca a avut infrangeri, e ca si cum iti schimbi familia ca ai avut dezamagiri.