| AvalohAlyn a întrebat:

De ce va uitati (daca va uitati) la un meci de fotbal? Ce va place la un meci de fotbal? Cu ce echipa de fotbal tineti si de ce?

Răspuns Câştigător
| GoGu7 a răspuns:

Pai un meci este frumos pentru ca te tine in suspans iar cand echipa favorita da gol este mare bucurie. Si eu tin cu STEAUA pentru ca este cea mai buna echipa din Romania si cu Barcelona pentru ca este cea mai buna echipa din LUME.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai mult la meciurile de fotbal, imi plac luptele de strada dintre huligani.
Dar cele mai frumoase scene, sunt disputele dintre jandarmerie vs suporteri, ca asa sunt meciurile in Romania.

tare sau ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

" De ce va uitati (daca va uitati) la un meci de fotbal? " - Fiindcă îmi place să vizionez sportul respectiv.

" Ce va place la un meci de fotbal? " - Disputa dintre echipe.

" Cu ce echipa de fotbal tineti si de ce? " - Liverpool, pentru că întotdeauna mi-a plăcut stilul de joc pe care l-au avut şi galeria lor unică în lume.

| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

Mie Barcelona, Steaua, Real Madrid.Brazilia si Franta.