| Gabiursu123 a întrebat:

De curand mi am luat gantere + banda de alergat, am 140 kg, daca fac banda 30 min si gantere 30min? are ceva? si inca ceva, vreau sa fac mai mult la piept. ca am sani mari. are ceva?

Răspuns Câştigător
| Corcodele42 a răspuns:

Slăbește mai întâi alea 40 de kg ca sa ajungi la 100 si după faci si gantere. Mănâncă fructe si legume mai ales ca e vara, bea multa apa si dai pe bandă. Nu mai mânca seară, mănâncă doar odată pe zi. Bea ceai antiadipos verde. Eu am avut 120 de kg si acum am 81 asa ca fai ce am zis eu.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Poti consuma multe proteine, fructe si legume si tine te de antrenament. Multa bafta!

| mirceakitsune a răspuns:

Mai bine du-te la sală dacă vrei mușchi, și atunci când ajungi acasă poți alerga 30 de minute pe banda de alergat șu să ridici gantere 30 de minute + sală ai reuși.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Corcodele42):

Si nu pierdut masa musculara manacnd fructe si legume? stiu ca e o metoda gresita de a slabi