| Shukacu a întrebat:

De la alergat(in special la sala pe banda) Castigi rezistenta+masa musculara sau doar rezistenta?

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Din cate stiu eu castigi numai rezistenta, pentru masa musccuuulara sunt alte aparate la sala.

| CeaCuMasca a răspuns:

Nu castigi masa musculara, deoarece este un exercitiu cardio, deci ajuta la slabit.Iti vei intari putin muschii de la picioare dar nimic mai mult.

| norberto a răspuns:

De la alergat iti intaresti muschi de la picioare. daca alergi mult chiar vei avea niste picioare puternice

| catalin055 a răspuns:

Te ajuta la cresterea rezistentei dar mai mult nu si poate se va cunoaste cv la picior dar in rest nu

| alex4as a răspuns:

Rezistenta + masa musculara la picioare