| Ella21052003 a întrebat:

De la ce varsta pot sa merg la sala? Fiind fata nu am intentia de a face muschi sau sa ridic zeci de kilograme!
Funda

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sportul se face de la orice varsta, sa faci cardio nu depinde de varsta, cu cat mai repede cu cat mai bine

| SorinelF86 a răspuns:

Sa mergi sa faci miscare poti merge de la orice varsta, dar nu sa ridici greutati, pentru asta dupa 16 ani in functie de cat de dezvoltata esti

| Mimo2 a răspuns:

De la 16 in sus

| Gimmy97 a răspuns:

De la 16 daca ai peste 1, 70 sau daac nu d ela 18winking

| RaduXZ9 a răspuns:

Toata lumea vrea la sala, duceti-va fratilor si la alte sporturi, inot, balet, baschet sunt atatea sporturi frumoase dar toata lumea ''hai la sala ca se duce toata lumea acolo, hai si noi'' pff...

| Kenzo1234 a răspuns:

Este indicat cam de la 17-18 ani!

| Vladsnllgddvff a răspuns:

Ar fif bine de la 8 5 ani depinde daca ai mai sus de 5 poti dar sa nu ridici mari greutati mari

| Sebastianjuan a răspuns:

De la orice varsta, atata timp cat nu iti soliciti coloana si nu faci antrenamente cu greutati foarte mari. Daca vrei doar sa iti mentii sanatatea, du-te la sala si alearga pe banda. Nu ti se poate intampla nimic.

| Neagu_Clara_2001 a răspuns:

Poti sa mergi de la orice varsta dar nu poti ridica greutati. Eu am 10 si chiar pot sa merg la sala! happywinking

| Munteanu_Robert_2000 a răspuns:

Pai daca esti fata si vrei doar sa te mentii... Potu merge de la orice varsta. Doar daca te mentii. Eu am 14 si merg la sala sa fac muschi. Sunt la sala de 2 ani. La mine nu prea a contat. Deci daca esti fata te poti duce sa te mentii. FUNDA? big grin

| Iza1419 a răspuns:

Poti merge de la 14-15 ani linistita, si eu merg la sala si nu pentru muschi mai mult pentru corp sinu ii foarte greu si eu am 19 ani asa ca, te poti duce