| anonim_4396 a întrebat:

De pe MyProtein se poate cumpara ramburs? Daca da, cum?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Citez: "Oferim diferite modalități de plată, printre care:

Visa

Visa Debit

Mastercard

Maestro

Visa Electron

American Express

Paypal

Adyen "
Deci fara ramburs!

| aXy99 a răspuns (pentru Salontanul):

Mda, am vazut asta, merci.
Avand in vedere ca nu pot cumpara de acolo, ce parere ai despre http://www.pronutrition.ro/iso-whey/? Ma refer la cel la 1, 5kg cu 130 lei, transportul fiind gratuit si putandu-se realiza si prin ramburs (cum imi place mie).

| Salontanul a răspuns (pentru aXy99):

Nu te pot ajuta cu chestiile alea. Nu ma pricep la suplimente si chiar am o parere proasta despre ele. Dar daca vrei sa cumperi de la ei si au transport gratuit si ramburs, fa-o!

| aXy99 a răspuns (pentru Salontanul):

Ok, mersi inca odata, dar daca nu e cu suparare, care este parerea ta proasta despre ele?

| Salontanul a răspuns (pentru aXy99):

Dezvolta muschii excesiv si nu fac o dezvoltare pe baza de efort. Cand te lasi de ele ajungi ca dracu'.
Steroizii sunt obtinuti sintetic si pot dauna daca sunt folositi in exces: impotenta, acnee, probleme cu ficatul si alte organe interne, precum si dezechilibre hormonale si de comportament.
Oricum, daca nu esti sportiv de performanta si te duci la sala doar pentru intretinere si sa ai un corp bine proportionat, nu ai nevoie nici de suplimente, ci doar de mancare bogata in proteine, si cu putine grasimi.

| aXy99 a răspuns (pentru Salontanul):

La partea cu steroizii sunt total de acord cu tine, dar ce treaba au ei cu proteinele extase din zer pe care voiam sa le comand? Singura chestia care nu e ok ar fi indulcitorul ala nenorocit numit sucraloza.

| Salontanul a răspuns (pentru aXy99):

Toate sunt cu chimicale. Chiar crezi ca sta cineva sa adune zerul?

| aXy99 a răspuns (pentru Salontanul):

Sunt verificate si aprobate...

| Salontanul a răspuns (pentru aXy99):

De cine? Ca la Hexifarm? Ei produceau, ei verificau, ei aprobau. Si pe urma le diluau de nu se mai stia ce este.