| Laur195 a întrebat:

De saptamana viitoare o sa ma apuc de sala! As avea nevoie de ceva sfaturi si e ok daca ma duc de 2-3 ori pe saptamana? P.S: Desi nu mai sunt copil ma simt putin stanjenit fiindca stiu ca ceilalti vor fi mult mai mari, puternici ca mine

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Imagineazati sa fi intr o tara straina si sa nu poti vorbi sau sa scoti cateva cuvinte = e un cosmar man,dar totul se invata,eu as recomanda un antrenor in prima luna,nu te considera inferior lor, si comunica, fi social, vezi de sfaturi, asa progresezi

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

1. Fiecare isi vede de treaba lui (ceea ce o sa faci si tu), nu intereseaza pe nimeni ca esti tu slab sau puternic
2. Si cei "mult mai puternici" au fost incepatori, chiar si Arnold a fost firav happy
3. O sa fie si destui incepatori acolo, stai linistit, ca doar nu te duci la sala campionilor laughing

| Laur195 explică:

Multam de sfaturi, pup