| Cedry2k8 a întrebat:

De unde cumpar cei mai buni steroizi online? Vreau sa incep un ciclu, stiu cu ce se mananca (side effects, post ciclu, etc.), deci nu-mi sariti in cap sa mi ziceti ca nu s buni.

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asta inseamna ca esti pregatit sufleteste sa-ti iei adio de la viata sexuala, pentru ca asta este side efectul steroizilor, impotenta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Violleta2022):

Contrariul big grin impotenta doar in cazuri rare.
Nu poti cumpara online, deoarece nu sunt legali in Romania. asa ca singura optiune ramane sa faci rost pe negru Insa de unde stii ca nu e contrafacut, fals, poate chiar daunator?
Au sisteme de "siguranta" dar Sistemele alea de siguranta poate au fost creeate intentionat pentru at-i da parerea ca e ceva official

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dimpotriva, impotenta in toate cazurile cand se consuma steroizi.

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ia uite aici, un pusti de 18 ani cu penisul atrofiat in urma folosiii steroizilor:
"în 22 Februarie | Andrei6699 a întrebat:
Salut. Am terminat un ciclu de steroizi, am facut terapia post ciclu, am continuat dupa sa iau tribulus, iar dupa ce nu am mai luat tribulus am inceput sa simt ca am libido foarte scazut!
Penisul mi s-a atrofiat! Tin sa mentionez ca am 18 ani, oare o sa imi mai revin?"
sursa:
https://www.tpu.ro/......-ce-nu-am/

Si daca mai vrei cazuri similare, cauta si vei gasi cu sutele!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Violleta2022):

Eu am o grama de cunostinte care au folosit steroizi, (Nu-s gay, zic preventiv pentru ce urmeaza sa spunrolling on the floor ) Toti spuneau ca nu le-a afectat in nici un fel marimea, numai ca li se scula mult mai des in timpul ciclului.

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Evident ca nici unul nu va recunoaste ca-i impotent!
Asta este la mintea cocosului.
Cat priveste sculatul, vezi ca ai incurcat genurile, ca doar fetele au ciclu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Violleta2022):

Ciclul de steroizi. MultumitA?

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Baiete, citeste studiile medicale si vei vedea ca, steroizii vine la pachet cu impotenta si atrofierea organelor genitale.
Evident ca prietenii tai nu vor recunoaste niciodata, ca au un cuc mic si inutilizabil.
Asadar, nu mai fii naiv sa crezi tot ce-ti spun unii si altii.

| aXy99 a răspuns:

N-o asculta pe desteapta asta.
Fiind ilegali nu prea ai de unde cumpara online, sper ca esti constient de asta si de faptul ca nu vor fi chiar atat de calitativi.

| cata90 a răspuns:

Vad ca sunt ceva aberatii aici de la o persoana cu prea mult timp liber si fara idee despre subiect.

Folosesc steroizi de ani de zile si sunt sanatos tun, mai sanatos decat 90% din cei care nu folosesc steroizi. Arat mai bine, sunt mai activ din toate punctele de vedere. Unii prefera sa se drogheze, sa se imbete si sa fumeze iarba sau altele, eu aleg un stil sanatos de viata la care adaug si steroizi. Si steroizii vin ca un impuls in a ma ajuta sa-mi obtin scopurile.

Ioneasca, ca sa stii, in timpul unui ciclu de steroizi, ai libidoul crescut, nu scazut. Intr-adevar, dupa terminarea unui ciclu de stero poti suferi de o impotenta temporara, asta pentru ca tu nu mai dai testosteron organismului, iar organismul nu produce pentru ca a fost invatat sa ii dai tu prin steroizi. Dar pentru a evita aceste efecte trebuie sa urmezi o terapie post ciclu, care te ajuta sa iti revii mai repede la propria productie de testosteron.

Se pot cumpara steroizi si online si sa fie originali. Un site de incredere este https://www.steroizi-originali.com

Ideea este sa nu abuzati de aceste produse, sa urmati terapia post ciclu dupa orice ciclu de steroizi si mai ales sa le folositi dupa varsta de 25 de ani. Pana in 25 de ani produce organismul hormoni care sa te ajute sa cresti cat vrei tu.

| Cosmin86 a răspuns (pentru cata90):

Poate doar ai senzatia ca esti sanatos tun. Toti care baga stero sunt sanatosi tun, doamne-fereste sa vezi vreodata unu "cu probleme" laughing