| yomihay98 a întrebat:

De unde pot cumpara si eu 3 bilete la meciu viitorul constanta-delta tulcea din retur ( 4 aprilie)?

Răspuns Câştigător
| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Vorbesti singur? laughing aaa....scuze vorbesti tu cu tine!hee hee

12 răspunsuri:
| yomihay98 explică:

Din ce statie ma

| yomihay98 explică (pentru yomihay98):

Adica detaliaza

| yomihay98 explică (pentru ImiPlaceSaEnervezLumea):

Las-o balta e greu sa dialoghezi cu animale din specii mai inferioare.

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns (pentru yomihay98):

Adica(,) cu tine. Vezi, daca ai fi stiut să pui virgula unde trebuie... Hai ca mă distrezi! incearca totuși sa-ti depășesti conditia de semidoct!

| yomihay98 explică (pentru ImiPlaceSaEnervezLumea):

Ba macar poti sa numai comentezi si tu asa fara rost

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns (pentru yomihay98):

„bă„ să-l olosesti acolo in mediu tau, aici încearcă totuși să vorbești civilizat. Grosolăniile și caracterul grobian ce te caracterizeaza, manifestă-le, te rog, in altă parte!

| yomihay98 explică (pentru ImiPlaceSaEnervezLumea):

Tu vorbesti, eu te-am intrebat ceva, ai dat un raspuns ne-detaliat si dupa aceea ai sters intrebarea si dupa aia ai zis ca vorbesc singur totusi site-ul asta e pentru a afla niste raspunsuri folositoare nu ca sa-si bata joc alti utilizatori de tine.

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns (pentru yomihay98):

Adminii mi-au sters raspunsul! răspunsul nu intrebarea! ca nu am pus eu intrebarea, tu ai pus-o iar eu ti-am dat un raspuns care a fost sters fara vreun motiv intemeiat! asa ca mai termina cu observatiile tale

| yomihay98 explică (pentru ImiPlaceSaEnervezLumea):

Ok gata am terminat iti dau si funda

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns (pentru ImiPlaceSaEnervezLumea):

P. s. acorda-mi rescpect, chiar daca nu ne cunoastem, ca nu suntem in jungla! sa ai o seara placuta!

| yomihay98 explică (pentru ImiPlaceSaEnervezLumea):

Mersi si tie la fel

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns (pentru yomihay98):

Nu am nevoie de nici o funda, crede-ma, nu ma incalzeste cu nimic! o sera placută!

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns (pentru yomihay98):

Vorbesti singur? laughing aaa....scuze vorbesti tu cu tine!hee hee