| klau95 a întrebat:

Dece batista are vena la biceps asa lunga si serpuita? o intrebare cam ciudata dar... vreau sa aflu si eulaughing

Cine nu stie cine e Batista cauta pe google: batista, si o sa vedeti.

7 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Nu, nu asculta ce iti zic cei care au comentat aiciwinking
Daca tragi de fiare devi masiv apoi ca sa arate muschii asa se fibreaza si slabesc la sauna si automat ca venele devin proeminente pentru ca el nu are deloc grasime pe el ca sa acopere vena.Eu stiu pentru ca si eu am vene din astea pe maini.
Vena lui Dave Bautista e asa lunga pentru ca e inalt si are si implicit are si bicepsul mai mare, vena e serrpuita pentru ca e mai invarsta si asa se face vena cand imbatranesti, cand esti tanar vena e dreapta asta e adevarul adevaratwinking
Chiar daca Dave ia steroizi sau nu asta nu inseamna ca nu se antreneaza zi de zi din greu ca sa arata asa. Daca ar fi asa simplu toata lumea ar lua stero si ar arata asawinking dar nu se poate fara munca asiduawinking

| andrey910 a răspuns:

Depinde de genetic

| klau95 explică:

Nu pot afla pe google.tocmai asta e ideia.

| WeedMan a răspuns:

Venele alea iesite asa sunt de la steroizi.A luat steroizi la greu ca sa ajunga asa musculos.

| ionutz03 a răspuns:

De ce sa ne comlicam atat? sa caut eu pe google cine e batista cand poti cauta singura raspunsul la intrebarea ta tot pe googlewinking

| Reek54 a răspuns:

Mda, nu'mi plac deloc acele matahale... pline de steroizi si de violenta, la altceva nu se pricep. decat sa urle si sa se loveasca.

| Bybanu a răspuns:

Cand faci sport venele se lungesc...si ar putea fi unu din motive.