| Gabriel_Ianis_2000 a întrebat:

Deci efectiv toata lumea imi zice ca am slabit.(lume care ma vede destul de des adica odata sau de doua ori pe saptamana). Mama imi zice ca m-am ingrasat, de ce?laughing)

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cate kg ai? inaltime?

| Gabriel_Ianis_2000 explică (pentru RAY):

1.77, 68kg

| RAY a răspuns (pentru Gabriel_Ianis_2000):

Ai o greutate normala, daca ai retentie de apa sa eviti alimentatia bogata in sare, consuma 5 fructe pe zi, 2 oua fierte

| RobertMoon a răspuns:

Depinde cu ce ești îmbrăcat

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Poți să te cântărești.

| McGregor788 a răspuns:

Pentru ca mama ta poate incearca sa te stimuleze sa nu devii "frustrat" (no hate) ca te fac colegii slab si iti spune ca esti ok la varsta ta si tot felul de exemple. Cam asta ar fi " secretul ".