| Andreyutz_Andrey_1997 a întrebat:

Deseara joaca asa tg mures vs ceahlau P neamt si rapid Bucuresti vs v constanta.As vrea sa pariez pe Tg mures si pe rapid Bucuresti 307 lei ca o sa castige primele echipe. Ce ziceti se merita? Ce ziceti castiga primele echipe?

Răspuns Câştigător
| Mihaivargabrasov a răspuns:

Nu stiu ce sa spun! Si eu tot favorite le dau pe Rapid si Tirgu Mures.Dar la Tirgu Mures ai putea pune un 1x, dar ai cota prea mica. Dupa mine Rapid bate sigur. Pune sume mari si putine meciuri, eventuali si cu dubla sansa.

1 răspuns:
| CrissuCristina a răspuns:

Mai bine lasa-te de pariuri, frate! E cea mai idioata chestie, iti pierzi bani cu care ai putea sa faci alte lucruri interesante.