| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Din ce cauza în PREMIER LEAGUE ANGLIA se joaca non - stop!? (Fără pauzele pentru meciurile echipelor naționale!?)

1 răspuns:
| Drimmero a răspuns:

Tu urmaresti fotbalul in general? din ce intrebi nu prea, cand se joaca meciurile echipelor nationale se face o pauza de la toate campionatele, inclusiv EPL. Unul din lucrurile pe care le urasc o reprezinta pauzele pentru echipele nationale pentru ca iar trebuie sa astept 2 saptamani pana imi joaca echipa, plictisitoare de moarte sunt preeliminarile echipelor nationale.