| droid96 a întrebat:

Dimineata, imediat dupa ce ma trezesc, e ok daca fac 4 serii de flotari? Dar abdomene seara, inainte de a ma pune sa dorm?

9 răspunsuri:
| Goldenboy97 a răspuns:

Nu ajungi nicaieri cu 4 serii de flotari...

| RAY a răspuns:

Manca ceva nu-i prea bine pe stomacul gol, e ok daca faci 4 seri fa si tractiuni, genoflexiuni, ridicari de gantere, abdomenele sacaie rau coloana sa stii, flotarile trebuie executate corect cu mainile apropiate nu indepartate una langa alta

| Cosmin86 a răspuns:

Ok pentru ce? ce vrei sa obtii cu asta?

| droid96 explică (pentru Cosmin86):

Scuze... ma refeream la faptul ca dimineata muschii nu sunt incalziti, si sa nu afecteze cu ceva flotarile imediat dupa ce ma dau jos din pat, sau sa deranjeze abdomenele stomacul inainte de culcare. Fac si salahappy

| NDC12 a răspuns (pentru droid96):

Si daca faci si sala pentru ce faci flotari si abdomene acasa?

| Cosmin86 a răspuns (pentru droid96):

Pai daca faci sala, ce rost mai au niste exercitii simple si proaste precum abdomene si flotari? Lasa muschii sa creasca.

Muschii cresc in perioada de odihna, si atunci tu trebuie efectiv sa-i lasi in pace si sa-i HRANESTI cu MULTE PROTEINE.

Ce faci tu iti strici singur progresele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti rezistent.

| Andreyok a răspuns:

Mai bine faci tot seara sau tot dimineata. Ar fi bine sa mananci inainte cu 20 de minute daca e dimineata.