| MadagasHardwell a întrebat:

Din ce cauza a murit Muhhamad Ali? E adevărat ca suferea de parkinson?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

A murit, dupa spusele majoritatii, din cauze naturale. Pe langa faptul ca am citit asta intr-un articol, sunt sigur ca avea parkinson. Nu asta era, insa, singura boala de care suferea. Atatea lovituri primite n-au cum sa nu-si lase amprenta.

4 răspunsuri:
| Lycan a răspuns:

Uita-te la deschiderea jocurilor olimpice din 96. A fost un moment emotionant cand tinea flacara. Se vedea boala foarte clar sad

| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu adevărat. Muhammad Ali a murit din cauze naturale.

| AFR81 a răspuns (pentru Lycan):

Foarte foarte buna observatia. Intr-adevar, sfasietor sa vezi un om in starea asta. Poate ar fi o idee buna sa-i recomanzi si lu' Onu asta (pe mine m-a ignorat) sa vizioneze. Poate asa n-o sa mai raspunda doar ca sa se afle in treaba la intrebari.

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Nu chiar cauze naturale, de la cafteala.