| Joker3134 a întrebat:

Din ce cauza credeți că pica mulți la sport la M.A.I și armata? Daca te duci la un profesor o să-ți explice detaliat ce e de făcut.Gen pentru săritura în lungime sa lucrezi cu gantera, pentru tracțiuni lucrat tricepsul și flotări etc.

3 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Pentru vin nepregatiti, nu este logic? Ei au impresia ca M.A.I este o gluma, se duc acolo doar pentru salariu si pensie (majoritatea, nu toti) si nu-i intereseaza de faptul ca exista anumite standarde pe care ar trebui sa le indeplineasca.

Răspuns utilizator avertizat
| siriusblack98 a răspuns (pentru Joker3134):

Eu vorbesc de mere, tu ma intrebi de pere.