| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Din ce cauza meciurile DERBY din ANGLIA PREMIER LEAGUE. Se discuta la ora lor locala 12 30 ziua!?

3 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Nu e o regula, asa se nimeresc sa fie programate, pot fi si la 15:00 (ora Angliei), ora 17:30 (Angliei), astea sambata, duminica de obicei de la 16:30 sunt meciurile interesante, dar se pot juca si lunea de la 20:00, toate in fusul orar al Angliei

| CIaudiu a răspuns:

Din cauza pandemiei si a faptului ca oamenii nu au acces pe stadioane.

| Ciocinta_Alexandru_1976 explică (pentru CIaudiu):

Ești în urma Rau frate cu fotbalul... Acum au