| LimonadaBaa a întrebat:

Din curiozitate pun intrebarea asta:
Voi ce echipa ati face din jucatorii astia?
Portari:Neuer, Casillas, Courtois
Fundasi:Carvajal, Lahm, Ramos, Thiago Silva, Diego Godin, Jordi Alba, Marcelo
Mijlocasi:Bale, Ozil, Kroos, Modric, Xavi, Iniesta, di Maria, Xabi Alonso Sche, Koke, Gerrard, Robben
Atacanti:Suarez, Ibrahimovic, Messi, Ronaldo Cavani, van Persie, Muller.

Echipa mea ar arata asa:
Portar Neuer
Fundasi dreapta Lahm, Ramos Thiago Silva stanga Jordi Alba
Mijlocasi dreapta Bale Kroos, Iniesta stanga Ozil
Atacanti Ronaldo Ibrahimovic

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Portar: Neuer.
Fundasi: Lahm, Marcelo, Godin, Ramos.
Mijlocasi: Bale, Robben, Kroos, Iniesta
Atacanti: Muller, Ibrahimovic.

| nda a răspuns:

4-2-3-1
lahm ramos silva marcelo
in fata apararii alonso si iniesta
ronaldo pe stanga, robben dreapta. messi in spatele varfului sau mijlocas ofensiv iar in atac ibrahimovic.

| nda a răspuns:

In poarta neuer.

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns:

Portar Casillas
fundasi Lahm, Marcelo, Thi.Silva,godin,
Mijloc Di Maria, Xavi, Gerrard, Ozil, Kroos
Atacant Ibra

Formatie 4-5-1 happy

| iCappy a răspuns:

In primul rand, ideea de intrebare ai luat-o de la minerolling on the floor
Si eu ieri am pus o intrebare identica, chiar si partea cu,, Din curiozitate''
la care mi-ai raspunslaughing
Imi fine, sa-ti raspund si eu.
Daca ar fi Casillas din trecut ar fi el, dar de acum ar fi asa:
Portar: Neuer
Fundasi dreapta: Lanm, centru: Ramos, Silva, stanga: Marcelo
Mijlocasi: Bale, Iniesta, Robben(Di Maria)
Atacanti: Messi, Suarez(Ibrahimovic), Ronaldo

| Dzeko7 a răspuns:

Eu as opta pentru 4-3-3 iar echipa ar suna asa:
In poarta Neuer
In aparare :Ramos pe dreapta, Alba si Thiago Silva in centru iar pe stanga Lahm
Mijlocasi:pe dreapta Ozil, in centru Kroos iar pe stanga Di Maria
Iar in atac:Ronaldo pe stanga in centru ibrahimovic iar pe dreapta Muller
Iar Messi sa fie baiatu cu apa ca nu-i mai bun ca Ronaldo.Candva a fost dar a scazut mult de atunci.

| iCappy a răspuns (pentru Dzeko7):

Pai la ce echipa varza normal ca crezi asta.
Jordi Alba in centru? LOL
Ronaldo da randament 0 pe stanga, pe dreapta e cat de cat bun, Muller e Praff oriunde in afara de mijloc, Ozil nu mai e ce a fost la Real de mult, iar Ronaldo ar fi baiatul care aduce mingile.
Messi a scazut? Doamne tu te-ai uitat vreun pic la CM? Ronaldo=o acolo, Messi= Balonul de aur.

| LimonadaBaa explică (pentru iCappy):

Fiecare cum crede ca e mai buna echipahappyRonaldo da randamentul cel mai bun pe stanga daca te uiti la meciurile Realului.Si da, ideea de intrebare mi-ai dat-o tu.

| Dzeko7 a răspuns:

Messi a luat balonul doar in scopuri publicitare si da m-am uitat la CM si messi a fost prafff in afara de golurile din grupe nu s-a remarcat cu nimic iar Muller e foarte bun el ar fi meritat balonul la fel de mult ca Rodriguez.

| Sucigan_Razvan_1999 a răspuns:

Nu cred ca vrei parea noastra creazati o echipa care sa-ti placa sa joci, nu ca daca zicem noi ca Messi e m-ai bun decat ronaldo sa-l alegi pe messi... Creazati echipa ta.Bafta.

| LimonadaBaa explică (pentru Sucigan_Razvan_1999):

Nu sunt jucator de FIFA, e doar o simpla curiozitatehappy

Răspuns utilizator avertizat
| DanielCosmin827939 a răspuns:

Hmmm...Portar: Neuer, Fundasi: lahm ramos marcelo si godin Mijlocasi: Bale, schurrle(stiu ca nu este aici dar joaca fantastic) robben si xavi iar atacanti van persie si mario gomezbig grin